Kids Songs Machine

Kids Songs Machine

Muzyczna nauka angielskiego dla najmłodszych

Kids Song Machine dla Windows Phone to świetna aplikacja dla dzieci, pozwalająca usłyszeć świetne melodie, a przy okazji nauczyć się języka angielskiego. Kolorowe animacje, zabawne rymowanki i wiele więcej, odnajdą twoje pociech w darmowej grze Kids Song Machine. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wesoła muzyka
  • Grafika dla najmłodszych
  • Możliwość nauki angielskiego

Wady

  • Brak płynności
  • Brak innych języków

Dobry
7

Kids Song Machine dla Windows Phone to świetna aplikacja dla dzieci, pozwalająca usłyszeć świetne melodie, a przy okazji nauczyć się języka angielskiego. Kolorowe animacje, zabawne rymowanki i wiele więcej, odnajdą twoje pociech w darmowej grze Kids Song Machine.

Nauka przez zabawę

Kinds Song Machine obejmuje sześć piosenek w języku angielskim. To idealne rozwiązanie jeśli chcemy osłuchać nasze potomstwo z językiem obcym. Oprócz muzyki, mamy też bardzo sympatyczne animacje. Dzieci zobaczą pociąg, balon, rakietę. W dodatku, można wchodzić w interakcje w wybranymi obiektami pojawiającymi się na ekranie. Zapewnimy, więc dziecku kilka chwil radości.

Zobacz, dotknij, usłysz

Interakcja z aplikacją jest ograniczona, to jednak nie powinno przeszkadzać najmłodszym. Ładne rysunki i miła muzyka zachęcą do zabawy, a może nawet nauki.

Jak z bajki, ale bez szaleństw

Styl aplikacji przypomina najlepsze bajki i książki dla dzieci. Animacje są kolorowe i odpowiednie dla najmłodszych. Problemem jest jednak płynność animacji, mimo wszystko aplikacja potrafi się zacinać. Wydaje się jednak, że dzieciaki tego i tak nie zauważą.

Sympatyczna rozrywka i edukacja

Jeśli szukasz dobrej aplikacji dla dzieci i nie przeszkadza Ci ciągłe słuchanie tych samych piosenek w kółko, to Kids Song Machine będzie dobrym tytułem dla Twoich pociech. Kolorowe animacje i utwory w języku angielskim sprawią, że nie tylko zajmiemy dzieci grą, ale też możemy je czegoś nauczyć.

Kids Songs Machine

Download

Kids Songs Machine